خانه >> شهرسازی >> احداث خانه‌های قابل حمل جعبه‌ای در شهر آندالنس نروژ

احداث خانه‌های قابل حمل جعبه‌ای در شهر آندالنس نروژ

این خانه‌های قابل حمل در اندازه ‌و سایزهای متفاوت طراحی شدند تا بتوانند در هر شرایطی خدمات لازم را در اختیار ساكنان خود قرار دهند.

احداث خانه‌های قابل حمل جعبه‌ای در شهر آندالنس نروژ

یكی از معماران بزرگ سوئدی به نام Jagne Falt Milton با ارایه چند طرح مختلف، موفق به احداث خانه‌های جدید پیش‌ساخته و قابل حمل همچون قوطی‌های بزرگ و كوچك در شهر آندالنس (Andalsnes) نروژ شده است كه توانسته با هنر متفاوت توجه بسیاری از متخصصان و فعالان این حرفه را به سوی خود جلب كند.

در طول چند ماه اخیر معماران خارجی بی‌شماری از كشورهای همسایه نروژ اقدام به ارایه طرح‌های معماری داخلی و خارجی متفاوت و احداث شهرهای كوچك جدید در اطراف كلان‌شهرهای این كشور كرده‌اند كه ساخت این خانه‌های قابل حمل جعبه‌ای یكی از برجسته‌ترین این پروژه‌ها به‌شمار می‌رود.

علت این برجستگی آن است كه خانه‌های پیش‌ساخته جعبه‌ای در اطراف ریل‌های آهن و خطوط حمل و نقل شهری Andalsnes نروژ احداث شده‌اند تا بتوانند بهترین گزینه برای مسافران و جلب توجه مراجع بین‌المللی باشند. این خانه‌های قابل حمل در اندازه ‌و سایزهای متفاوت طراحی شدند تا بتوانند در هر شرایطی خدمات لازم را در اختیار ساكنان خود قرار دهند. ایجاد طرح‌های یكسان در بدنه خارجی این خانه‌ها و تعیین رنگ‌های موزون و هماهنگ در آن‌ها از دیگر مزیت‌های قابل بررسی در این پروژه شهری محسوب می‌شود.حتما بخوانید:  معماری پاریس در آینده، شهری هوشمند

همچنین ببینید

طرح جدید مرکز شهر کلمبیا

طرح جدید مرکز شهر کلمبیا پروژه CAN عظیم ترین پروژه عمرانی سازمانی- دولتی در آمریکای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس